Spotřebiče Siemens

Domácí spotřebiče Siemens reprezentují spojení nejvyspělejších technologií, nadčasového designu a lidského důvtipu. Osvědčená německá kvalita a pokročilé funkce vám umožní překonat každé očekávání. Mimořádně flexibilní a inteligentní spotřebiče Siemens se snadno ovládají a dokážou předvídat vaše potřeby. Seznamte se s budoucností.

Spotřebiče Siemens

Domácí spotřebiče Siemens reprezentují spojení nejvyspělejších technologií, nadčasového designu a lidského důvtipu. Osvědčená německá kvalita a pokročilé funkce vám umožní překonat každé očekávání. Mimořádně flexibilní a inteligentní spotřebiče Siemens se snadno ovládají a dokážou předvídat vaše potřeby. Seznamte se s budoucností.

Aplikace Home Connect

Spotřebiče Siemens představují nové inovativní funkce, které Vám usnadní Váš každodenní život.

Tato aplikace přináší Vaše kuchyňské spotřebiče do Vašeho chytrého telefonu. Umožňuje Vám na dálku kontrolovat stav, v jakém se spotřebiče nacházejí, spouštět je na dálku a sledovat průběh cyklu.

Chlazení

U chladniček umožňuje aplikace pomocí kamery zkontrolovat obsah a připomenout Vám položky k nákupu při cestě domů z práce.

Trouby

Trouby si pomocí aplikace přesně nastavíte dle potřeb receptů, které si upravíte v aplikaci podle skutečných hmotností surovin.

Pračky a sušičky

Pomocí aplikace si můžete nastavit pračku a sledovat stav pracího prášku nebo aviváže, aby se Vám nestalo, že nemáte s čím prát.

Sušička Vás na dálku může informovat o aktuálním stavu.

Myčky nádobí

Myčku nádobí je možné na dálku nastavit a spustit. Zároveň Vám počítá tablety, aby se nestalo, že Vám dojdou.

Kávovary

Pomocí aplikace si snadno nastavíte frontu káv, které si objedná návštěva a Vám pak stačí zajít ke kávovaru a jen měnit hrníčky. Výhodné pro velké návštěvy.

Odsavače par a varné desky

U odsavače par si můžete pomocí aplikace nastavit barvu osvětlení – emotionLightPro nebo upravovat intenzitu výkonu bez nutnosti vstávat od stolu.

V sekci varných desek Vás bude aplikace inspirovat širokou škálou receptů a vybraný recept si můžete nahrát varné desky.

Pečením k dokonalosti

Nové trouby Siemens disponují kromě nádherného designu i funkcemi, které si Vás získají; nejen uspořeným časem, ale i usnadněnou prací.

Funkce a vychytávky

Funkce fast preheat Vám z pokojové teploty vyhřeje troubu na 175 °C přibližně za pět minut. Už nemusíte čekat na vyhřátí trouby.

Pokud chcete připravovat mražené potraviny, s funkcí coolStart je můžete připravit bez předehřívání.

Trouby mají i své přednastavené recepty. S funkcí cookControl si pouze zvolíte požadovaný pokrm, zvolíte váhu surovin a necháte troubu dělat práci za Vás.

Pečení masa nikdy nebylo jednodušší. Díky teplotní sondě roastingSensor přesně nastavíte požadovanou teplotu masa a trouba ukončí program ihned po jejím dosažení.

Pomocníci při úklidu trouby, ať už funkce activeClean, ecoClean nebo pyrolýza, Vám usnadní čištění trouby – vypálí mastnotu a nečistoty a Vy pouze smetete vypečený prach.

Co možná nevíte

Úsporu místa zajistíte kombinovanou pečící troubou, a to buď s přídavnou párou nebo v kombinaci s mikrovlnami. V případě nedostatku místa v kuchyni můžete zvolit kompaktní troubu, která Vás překvapí vnitřními rozměry a variabilitou funkcí.

Středobod vašeho vaření

Ano, i toto může být Vaše varná deska. A proto varné desky obsahují spoustu pomocníků, které Vám Vaše vaření usnadní.

Indukční desky

Každý kuchař má svůj oblíbený hrnec. A každý hrnec je jinak velký. Aby bylo vaření co nejpohodlnější, nabízí Vám varné desky Siemens funkce jako combiIndukce, flexIndukce  nebo flexIndukce Plus. Tyto funkce umožňují upravování velikosti varné plochy tak, aby se co nejlépe přizpůsobila Vašemu hrnci.

Přesnou teplotu oleje při smažení Vám umožňuje kontrolovat a udržovat fryingSensor Plus. Tento senzor Vám usnadňuje práci s hlídáním teploty oleje, takže Vaše palačinky nebo řízky budou vždy dokonalé.

Funkce powerMove Plus Vám umožňuje měnit výkon varné desky pouhým posunutím varné nádoby.

Inteligentní zapínání Vám zajistí funkce quickStart, která pozná, kde se nachází hrnec a sama nastaví varnou zónu. Vaším jediným úkolem je zvolit požadovaný stupeň výkonu. Funkce reStart umí automaticky po nechtěném vypnutí varné desky obnovit původní nastavení desky.

Ovládání intenzity výkonu je nyní ještě snazší díky funkci touchSlider Plus, který umožňuje nastavit přesně a rychle intenzitu výkonu varné desky.

Plynové varné desky

Novinkou v sekci plynových desek je technologie stepFlame. Tato funkce umožňuje nastavení výkonu plynové varné desky přesně, a to v rozsahu 9 stupňů. Stupeň výkonu je zobrazen na digitálním displayi. Desky mohou být zároveň vybaveny ukazatelem zbytkového tepla.

Pro zachování maximální bezpečnosti jsou desky vybaveny pojistkou zhasnutí plamene.

Co možná nevíte

 Varné desky Domino umožňují kombinovat vedle sebe více spotřebičů – indukční desky, plynové desky nebo elektrický gril. Šířka těchto varných desek je 30 cm a perfektně na sebe navazují.

Svěží vzduch v kuchyni

V době otevřených prostor, kuchyní spojených s obývacím pokojem jsou na digestoře kladeny čím dál vyšší nároky. A to jak na design, tak na hlučnost. Nové modely digestoří Siemens tyto požadavky splňují na jedničku.

Nové digestoře Siemens mají design nakloněný, plochý i krychlový. U digestoří je možné si vybírat mezi různými kombinacemi černého/bílého skla a nerezu.

S důrazem na ticho

Nový druh pohonu iQdrive motor je velmi výkonný a zároveň tichý.

Funkce cookConnect System umožňuje propojit digestoř s varnou deskou a ovládat ji přímo z ovladače varné desky.

Automatickou úpravu výkonu umožňuje climateControl Sensor, který přizpůsobuje výkon podle úrovně páry, pachů a mastných částic ve vzduchu.

Dekorativní prvek digestoře vytváří LED osvětlení emotionLight Pro s možností volby barvy světla. V základní variantě je dostupno osm barev, v kombinaci s aplikací Home Connect až 256 barev.

Už se nemusíte bát mytí nádobí, můžete si ho i užívat!

Myčky Siemens nabízejí víc než jen čisté nádobí – inovativní nápady a spoustu praktických funkcí pro maximální flexibilitu a pohodlí. To vše v moderním designu.

Myčka nádobí Vám bude každodenně usnadňovat život ve Vaší kuchyni. K tomu, aby nejen myla nádobí, ale i šetřila energie, mají myčky Siemens spoustu užitečných funkcí.

Funkce a vybavení

Variabilitu vnitřního prostoru Vám zajistí koše varioFlex Pro, které můžete přizpůsobovat právě mytému nádobí. Příborová zásuvka vario Vám usnadní ukládání příborů a zajistí Vám ještě více místa ve spodním koši.

Pomocník otevírání myček openAssist Vám usnadní otevírání myčky. Myčka na nádobí se otevře pouhým zatlačením na dvířka.

Plně integrované myčky Vás informují o průběhu mycího cyklu, buď světlem na podlaze (infoLight) nebo přímo projektuje kompletní informace o mycím cyklu (timeLight).

Pro přehlednější skládání a uklízení nádobí je praktické osvětlení vnitřního prostoru myčky emotionLight, případně jeho pokročilejší verze emotionLight Pro, kde si sami volíte barvu osvětlení.

Variabilitu samotného mytí nádobí Vám zajistí funkce varioSpeed, která zkracuje čas samotného mytí nebo funkce intenzivZone, která zvyšuje tlak v tryskách a umožňuje tak mytí silně znečištěného nádobí. Ideální mytí skleniček, které potřebují jemnou péči Vám zajistí program na jemné mytí program sklo 40 °C. Funkce hygienaPlus zajišťuje zachování maximálních hygienických standardů při mytí citlivého nádobí – dětských lahviček nebo prkének na krájení.

Funkce autoProgram Vám umožňuje mýt nádobí s pomocí stisku jednoho tlačítka. Senzor aquaSensor řídí mycí program podle míry zašpinění vody.

Excelentní sušení Vám zajistí funkce Zeolith®. Tato inovativní metoda využívá minerál, který díky speciálnímu povrchu absorbuje teplo a odvádí vlhkost. Tento materiál se navíc nikdy neopotřebí.

Bezpečnost provozu myčky nádobí Vám zajistí aquaStop, který hlídá únik vody a v případě nehody zabrání nechtěnému a nekontrolovatelnému úniku vody z myčky.

Novinka v oblasti chlazení – kombinovatelné chladničky Siemens modularFit

Nové chladničky a mrazničky Siemens modularFit umožňují zvolit si přesně takovou kombinaci chladícího a mrazícího prostoru přesně podle vašich potřeb. Kdo jiný ví, kolik místa potřebujete na chlazení a mražení? Nové modely lze umístit jak na sebe, tak vedle sebe a díky technologii Anti Condensation se nemusíte obávat srážení vlhkosti mezi stěnami spotřebičů.

Zachování čerstvosti potravin

Nové chladničky jsou vybaveny zásuvkami se systémem chlazení hyperFresh premium 0 °C. Tyto zásuvky – jedna na ovoce a zeleninu a druhá na ryby a maso díky udržování různých druhů vlhkosti umožňují prodloužení čerstvosti potravin až o trojnásobek.

Funkce noFrost díky nepřetržitému shromažďování potřebných informací řídí rozmrazovací cykly a tím zabraňuje hromadění námrazy, jak v chladícím prostoru, tak v mrazničce.

Prvek dveří softClosing Door umožňuje jemné dovření dveří lednice a tím zabezpečit výborné izolační vlastnosti. K lednicím s plochými panty je zároveň integrován dveřní tlumič, který zpomalí chod dveří těsně před dovřením.

Dvoudílné poličky varioShelf je možné složit přesně podle toho kolik potřebujete místa uvnitř lednice.

Tlačítko superMrazení sníží teplotu na definovanou dobu pro rychlejší zamrazení vložených potravin.

Vychutnete si kávu do posledního doušku!

Nové kávovary Siemens si Vás získají nejen chutí kávy, ale i designem a perfektními funkcemi.

Výborná chuť díky moderní technologii

Konstantní teplotu vody při spaření kávy zajistí sensoFlow System, zatímco aromaPro Concept zajistí dosažení ideálního tlaku vody.

Stisknutím jednoho tlačítka je možné připravit přednastavené kávy nebo až osm uložených vlastních kombinací kávy a mléka díky funkci myCoffee.

Možnost přípravy dvou káv najednou díky tlačítku oneTouch Double Cup.

Obsahuje vodní filtr Brita, který snižuje obsah vápníku ve vodě, tím prodlužuje životnost spotřebiče.

Tichý keramický mlýnek silentCeram Drive Vás nebude při mletí rušit. Senzory Vás upozorní, kdy dochází voda nebo káva v zásobníku.