Reference
od zákazníků

Zpětná vazba je pro nás důležitá..

Reference od zákazníků

Dobrý den,

chtěl bych touto cestou vyjádřit poděkování za kvalitní práci a přiměřenou cenu výrobků Kuchyně Hofman, s.r.o. Při realizaci montáže atypické skříně do ložnice, toaletního stolku, obývací stěny, skleníku a příborníků do obývacího pokoje v mém domě postupovali v dohodnutém termínu a narozdíl od jiných firem dodržovali při své práci čistotu a byli ohleduplní k zákazníkovi. V návaznosti na výše uvedené doporučuji tuto firmu všem zájemcům o kvalitní nábytek a sám s firmou počítám při realizaci dalšího pokoje.

Ing. Karel Ch. 

Dobrý den,

opravdu dlouho a pečlivě jsme vybírali, jak bude naše vysněná kuchyň vypadat a se stejnou pečlivostí jsme si vybrali i zhotovitele. A myslíme, že jsme vybrali stejně dobře. Úžasný a vstřícný přístup, vždy ochotní poradit, nic nebyl problém, vše mělo krásné a čisté řešení. Co se domluvilo, to platilo. To bohužel dnes už u každé firmy neplatí, jsme opravdu rádi, že máme kuchyň z Kuchyně Hofman a rádi je všem doporučíme. Kuchyň máme druhý rok a nic bychom v ní neměnili.

Horákovi

Dobrý den,

chtěla bych se tímto podělit o zkušenosti s firmou Kuchyně Hofman, s. r. o. Náchod.

Od prvního telefonického kontaktu se studiem Kuchyně Hofman, jmenovitě paní Hofmanovou, jsme se setkali s velmi příjemným a ochotným přístupem. Osobní návštěva a naplánování konkrétní představy pouze potvrdilo max. profesionalitu a velmi si vážíme i praktických rad a doporučení, které byly mimořádně cenné. I zaměření technikem panem Pavlem Hofmanem bylo vynikající a realizace samotná proběhla díky jeho týmu pečlivě, čistě, prostě absolutně skvěle. Přesnost, dodržení termínů, dochvilnost, ochota a vstřícná komunikace jsou velkou devízou této firmy. Přeji všem pracovníkům firmy, aby si i do budoucna uchovali profesionální a laskavý přístup k zákazníkům, úspěšné projekty a spokojené zákazníky.

Jsme nadšeni a děkujeme 😊. Jitka a Pavel R.

Rádi bychom poděkovali kuchyním Hofman za skvělé poradenství při výběru kuchyňské linky, vstřícný přístup a především za nádhernou kuchyň, která splňuje všechny naše požadavky. Můžeme opravdu jen a jen doporučit, mají super servis od první schůzky až po samotnou realizaci montáže. Přejeme spoustu dalších spokojených zákazníků.

Geislerová