Spotřebiče Bosch

Kvalita bez kompromisů ověřená každodenním životem. Domácí spotřebiče Bosch vám přinášejí technickou bezchybnost a spolehlivost, díky které vám usnadní den a na dlouhá léta vás zbaví starostí. Navíc všechny vestavné spotřebiče se téměř neviditelně začlení do každé kuchyně. Jedno však nepřehlédnete: typickou 100% kvalitu, výkon a komfort značky Bosch.

Spotřebiče Bosch

Kvalita bez kompromisů ověřená každodenním životem. Domácí spotřebiče Bosch vám přinášejí technickou bezchybnost a spolehlivost, díky které vám usnadní den a na dlouhá léta vás zbaví starostí. Navíc všechny vestavné spotřebiče se téměř neviditelně začlení do každé kuchyně. Jedno však nepřehlédnete: typickou 100% kvalitu, výkon a komfort značky Bosch.

Aplikace Home Connect

Spotřebiče Bosch představují nové inovativní funkce, které Vám usnadní Váš každodenní život.

Tato aplikace přináší Vaše kuchyňské spotřebiče do Vašeho chytrého telefonu. Umožňuje Vám na dálku kontrolovat stav, v jakém se spotřebiče nacházejí, spouštět je na dálku a sledovat průběh cyklu. Aplikace rozšiřuje své funkce a přístupy chytrých zařízení různých výrobců s každým dnem.

Chlazení

U chladniček umožňuje aplikace pomocí kamery zkontrolovat obsah a připomenout Vám položky k nákupu při cestě domů z práce.

Trouby

Trouby si pomocí aplikace přesně nastavíte dle potřeb receptů, které si upravíte v aplikaci podle skutečných hmotností surovin.

Pračky a sušičky

Pomocí aplikace si můžete nastavit pračku a sledovat stav pracího prášku nebo aviváže, aby se Vám nestalo, že nemáte s čím prát.

Sušička Vás na dálku může informovat o aktuálním stavu.

Myčky nádobí

Myčku nádobí je možné na dálku nastavit a spustit. Zároveň Vám počítá tablety, aby se nestalo, že Vám dojdou.

Kávovary

Pomocí aplikace si snadno nastavíte frontu káv, které si objedná návštěva a Vám pak stačí zajít ke kávovaru a jen měnit hrníčky. Výhodné pro velké návštěvy.

Odsavače par a varné desky

U odsavače par si můžete pomocí aplikace nastavit barvu osvětlení – emotionLightPro nebo upravovat intenzitu výkonu bez nutnosti vstávat od stolu.

V sekci varných desek Vás bude aplikace inspirovat širokou škálou receptů a vybraný recept si můžete nahrát varné desky.

Pečením k dokonalosti

Nové trouby Bosch disponují kromě nádherného designu i funkcemi, které si Vás získají; nejen uspořeným časem, ale i usnadněnou prací.

Funkce a vychytávky

Funkce Rychlé zahřátí Vám z pokojové teploty vyhřeje troubu na 175 °C přibližně za pět minut. Už nemusíte čekat na vyhřátí trouby.

Trouby mají i své přednastavené recepty. S funkcí Asist si pouze zvolíte požadovaný pokrm, zvolíte váhu surovin a necháte troubu dělat práci za Vás.

Pečení masa nikdy nebylo jednodušší. Díky teplotní sondě PerfectRoast přesně nastavíte požadovanou teplotu masa a trouba ukončí program ihned po jejím dosažení.

Pomocníci při úklidu trouby, ať už funkce EcoClean Direct nebo pyrolýza, Vám usnadní čištění trouby – vypálí mastnotu a nečistoty a Vy pouze smetete vypečený prach.

Co možná nevíte

Úsporu místa zajistíte kombinovanou pečící troubou, a to buď s přídavnou párou nebo v kombinaci s mikrovlnami. V případě nedostatku místa v kuchyni můžete zvolit kompaktní troubu, která Vás překvapí vnitřními rozměry a variabilitou funkcí.

Středobod vašeho vaření

Ano, i toto může být Vaše varná deska. A proto varné desky obsahují spoustu pomocníků, které Vám Vaše vaření usnadní.

Indukční desky

Každý kuchař má svůj oblíbený hrnec. A každý hrnec je jinak velký. Aby bylo vaření co nejpohodlnější, nabízí Vám varné desky Bosch funkce jako CombiZone nebo FlexIndukce Plus. Tyto funkce umožňují upravování velikosti varné plochy tak, aby se co nejlépe přizpůsobila Vašemu hrnci.

Přesnou teplotu oleje při smažení Vám umožňuje kontrolovat a udržovat Pečící Senzor Plus. Tento senzor Vám usnadňuje práci s hlídáním teploty oleje, takže Vaše palačinky nebo řízky budou vždy dokonalé.

Funkce MoveMode Vám umožňuje měnit výkon varné desky pouhým posunutím varné nádoby.

Inteligentní zapínání Vám zajistí funkce QuickStart, která pozná, kde se nachází hrnec a sama nastaví varnou zónu. Vaším jediným úkolem je zvolit požadovaný stupeň výkonu. Funkce ReStart umí automaticky po nechtěném vypnutí varné desky obnovit původní nastavení desky.

Ovládání intenzity výkonu je nyní ještě snazší díky funkci TouchSelect, který umožňuje nastavit přesně a rychle intenzitu výkonu varné desky.

Plynové varné desky

Novinkou v sekci plynových desek je technologie FlameSelect. Tato funkce umožňuje nastavení výkonu plynové varné desky přesně, a to v rozsahu 9 stupňů. Stupeň výkonu je zobrazen na digitálním displayi. Desky mohou být zároveň vybaveny ukazatelem zbytkového tepla.

Pro zachování maximální bezpečnosti jsou desky vybaveny pojistkou zhasnutí plamene.

Svěží vzduch v kuchyni

V době otevřených prostor, kuchyní spojených s obývacím pokojem jsou na digestoře kladeny čím dál vyšší nároky. A to jak na design, tak na hlučnost. Nové modely digestoří Bosch tyto požadavky splňují na jedničku.

Vaše nová digestoř může vypadat skvěle. Ať je komínová, ostrůvková nebo vestavněná, každá digestoř může Vaší kuchyni dominovat. Materiály digestoří jsou černé/bílé sklo a nerez.

S důrazem na ticho

Nový druh pohonu EcoSilence Drive™ je velmi výkonný a zároveň tichý.

Automatickou úpravu výkonu umožňuje EcoSensor, který přizpůsobuje výkon podle úrovně páry, pachů a mastných částic ve vzduchu.

Odsavače par mohou být dovybaveny modulem CleanAir, který recykluje vzduch pomocí uhlíkového filtru s plochou přibližně 50 fotbalových hřišť. Vyčištěný vzduch pouští zpět do místnosti. Tyto filtry jsou používané v domech s nízkou energetickou náročností nebo v místech, odkud není možné vyvést odtahové potrubí.

Co možná nevíte

Pro správné zajištění maximální efektivity odsavače par (v případě odtahu z domu/bytu) je nezbytné zajistit přívod vzduchu do místnosti, kde je digestoř umístěna. Vysoký výkon digestoří by bez přívodu vzduchu vytvářel v místnosti podtlak a snižoval tak její výkon. V případě, že uvažujete o otevřených prostorech s krbovými kamny, mohla by nastat i situace, že by Vám digestoř otočila tah komína, pokud by nebyl přívod vzduchu dostatečný. Pro zajištění správné efektivity digestoře (a krbových kamen) kontaktujte projektanta/specialistu na vzduchotechniku.

Už se nemusíte bát mytí nádobí, můžete si ho i užívat!

Myčky Bosch nabízejí víc než jen čisté nádobí – inovativní nápady a spoustu praktických funkcí pro maximální flexibilitu a pohodlí. To vše v moderním designu.

Myčka nádobí Vám bude každodenně usnadňovat život ve Vaší kuchyni. K tomu, aby nejen myla nádobí, ale i šetřila energie, mají myčky Bosch spoustu užitečných funkcí.

Funkce a vybavení

Variabilitu vnitřního prostoru Vám zajistí koše VarioFlex Pro, které můžete přizpůsobovat právě mytému nádobí. Příborová zásuvka Vario Vám usnadní ukládání příborů a zajistí Vám ještě více místa ve spodním koši.

Pomocník otevírání myček OpenAssist Vám usnadní otevírání myčky. Myčka na nádobí se otevře pouhým zatlačením na dvířka.

Plně integrované myčky Vás informují o průběhu mycího cyklu, buď světlem na podlaze (InfoLight) nebo přímo projektuje kompletní informace o mycím cyklu (TimeLight).

Pro přehlednější skládání a uklízení nádobí je praktické osvětlení vnitřního prostoru myčky EmotionLight.

Variabilitu samotného mytí nádobí Vám zajistí funkce VarioSpeed, která zkracuje čas samotného mytí nebo funkce Intensive Zone, která zvyšuje tlak v tryskách a umožňuje tak mytí silně znečištěného nádobí. Ideální mytí skleniček, které potřebují jemnou péči Vám zajistí program na jemné mytí program Sklo 40 °C. Funkce HygienaPlus zajišťuje zachování maximálních hygienických standardů při mytí citlivého nádobí – dětských lahviček nebo prkének na krájení.

Senzor AquaSensor řídí mycí program a dávkování vody podle míry zašpinění vody již v myčce. To zajistí maximální možnou úsporu vody při mytí nádobí. Excelentní sušení Vám zajistí funkce Zeolith®. Tato inovativní metoda využívá minerál, který díky speciálnímu povrchu absorbuje teplo a odvádí vlhkost. Tento materiál se navíc nikdy neopotřebí.

Bezpečnost provozu myčky nádobí Vám zajistí AquaStop, který hlídá únik vody a v případě nehody zabrání nechtěnému a nekontrolovatelnému úniku vody z myčky.

Chlazení a mražení

Ať už schovaná ve skříni, nebo samostatně jako dominanta kuchyňské linky, plní chladničky Bosch svůj úkol na jedničku.

Zachování čerstvosti potravin

Výkon chladničky lze velmi snadno regulovat pomocí regulace TouchControl, a to pouhým dotykem. U chladničky z řady SmartCool je možné zvlášť nastavit teplotu pro chladící a mrazící část.

Nové chladničky jsou vybaveny zásuvkami se systémem chlazení VitaFresh plus. Tyto zásuvky – jedna na ovoce a zeleninu a druhá na ryby a maso díky udržování různých druhů vlhkosti umožňují prodloužení čerstvosti potravin až o trojnásobek.

Funkce NoFrost díky nepřetržitému shromažďování potřebných informací řídí rozmrazovací cykly a tím zabraňuje hromadění námrazy, jak v chladícím prostoru, tak v mrazničce.

Prvek dveří SoftClose umožňuje jemné dovření dveří lednice a tím zabezpečit výborné izolační vlastnosti. K lednicím s plochými panty je zároveň integrován dveřní tlumič, který zpomalí chod dveří těsně před dovřením.

Systém poliček EasyLift umožňuje upravovat prostor v lednici jednoduchým zatažením za páku bez nutnosti vyndávat již uložené potraviny.

Vychutnete si kávu do posledního doušku!

Nové kávovary Bosch si Vás získají nejen chutí kávy, ale i designem a perfektními funkcemi.

Výborná chuť díky moderní technologii

Konstantní teplotu vody při spaření kávy zajistí průtokový orřívač, zatímco AromaPro Concept zajistí dosažení ideálního tlaku vody.

Stisknutím jednoho tlačítka je možné připravit přednastavené kávy nebo až osm uložených vlastních kombinací kávy a mléka díky funkci MyCoffee.

Možnost přípravy dvou káv najednou díky tlačítku AromaDouble Cup.

Obsahuje vodní filtr Brita, který snižuje obsah vápníku ve vodě, tím prodlužuje životnost spotřebiče.

Tichý keramický mlýnek SilentCeram Drive Vás nebude při mletí rušit. Senzory Vás upozorní, kdy dochází voda nebo káva v zásobníku.