Vážení zákazníci, sledujete nové trendy v nábytku? Aby Vaše nová kuchyň byla dle nejnovějších trendů, připravili jsme pro Vás na našem studiu nové kuchyňské linky a vybavili je nejnovější řadou kuchyňských spotřebičů Siemens řadou studioLine.

Co je na nových kuchyňských linkách nového?

Kompaktní pracovní deska

Tato pracovní deska o tloušťce 12 mm jsou zajímavou alternativou místo dřevotřískových pracovních desek o tloušťce 36 mm. Slabá síla desky umožňuje zachovat decentní a moderní design kuchyně při zachování kvalitativních vlastností klasických pracovních desek.

Vybavení kuchyně systémem Blum SERVO-DRIVE

Otevírání výsuvů, odpadkového koše nebo i výklopného systému Aventos s pomocí elektricky ovládaných mechanizmů patří k vrcholu nabídky od společnosti Blum. Tyto systémy si můžete u nás na studiu vyzkoušet.

Kamenná dýha

Jedná se o exkluzivní dekorativní materiál, který umožňuje na dřevotřísce imitovat kamenný povrch. V porovnání s kamennými obklady má řadu nesporných výhod – cena, hmotnost, variabilita.

Kuchyňské spotřebiče

Naše studio jsme vybavili novými spotřebiči BOSCH a Siemens. Vidět zde můžete například indukční varnou desku s integrovanou digestoří nebo stropní digestoř. Tyto spotřebiče nabízí zajímavou možnost využití vaření v prostoru nebo v místech, kde by klasická digestoř nebyla ideálním designovým řešením.

Můžete si prohlédnout i spotřebiče z řady studioLine, které jsou vrcholem nabídky spotřebičů Siemens, obsahující spoustu zajímavých funkcí – napojení na aplikaci HomeConnect, chytré indukční desky, kombinované trouby (pára, mikrovlny), moderní tiché digestoře, perfektně vybavené chladničky.